Koncerts “Veltījums Ludzai” ar maestro Raimondu Paulu

Adrese

Ludzas pilsētas parks

Kontakti

12. augustā, plkst. 19.00, pilsētas parka estrādē notiks koncerts “Veltījums Ludzai”, kurā piedalīsies maestro Raimonds Pauls, Žoržs Siksna, Dainis Skutelis, Ginta Krievkalna, Anmary, Mārtiņš Ruskis, Inita Āboliņa.

Muzikālais bigbends Kristapa Krievkalna pavadībā.

Koncerta vadītājs – aktieris Artis Robežnieks.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]