Koncerts “Paldies, Tev Draugs!”

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

16. februārī plkst. 19:00 Ludzas Tautas namā – koncerts “Paldies, Tev Draugs!”

Uz vienas skatuves satiksies divu paaudžu mākslinieki un caur tautā iemīļotām dziesmām un dzejām – izstāstīs neticamu stāstu. Muzikālā stāsta centrā būs harizmātiskais un šarmantais mūziķis, “cilvēks-orķestris” Kaspars Pudniks. Plašākai klausītāju auditorijai pazīstams kā slavenās grupas RIČI dibinātājs.
Visīpašākie stāsta līdzautori – Jānis Krūmiņš no grupas “Apvedceļš”, leģendārais dziedātājs Andris Daņiļenko, apburošā dziedātāja Antra Ozola, saksofonists Māris Trankalis un muzikāli pavadošā grupa.

Biļetes “Biļešu paradīzes” un Ludzas Tautas nama kasē no 5. februāra darbdienās plkst. 17:00-18:00 no 6 līdz 10 EUR vērtībā.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]