Koncerts ”Glabāsim Lieldienu saulīti sirdī” Ludzā

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

16. aprīlī plkst. 16:00 Ludzas Tautas namā sāksies Lielās dienas iešūpošanas koncerts ”Glabāsim Lieldienu saulīti sirdī”.

Par jūsu labsajūtu būs parūpējušies tautas nama amatierkolektīvi – folkloras kopas “Dzeipori” un “Dzeiporiņi” vadītāja Karīna Demko-Seņkāne, sieviešu vokālie ansambļi “Iedvesma” vadītāja Sanda Paškeviča un “Kruževa” vadītāja Vera Doreiko-Sinkeviča, estrādes orķestris Borisa Ivanova vadībā ar solistēm Ciru Tolordavu un Sandru Kučāni.

Aicinām visus, kam lustēties prieks un vēlēšanās baudīt dziesmas mūsu vietējo mākslinieku izpildījumā, nākt uz tautas namu, baudīt mākslu un ievingrināt arī savas kājiņas jautrā dejā, ko mums sniegs estrādes ansamblis.

 


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]