Komēdija “Ko dara vīrieši?”

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

Teātra dīvainā, noslēpumainā un maģiskā pasaule. Kurš no jums vismaz vienu reizi savā dzīvē nav gribējis ielūkoties aizkulisēs un neredzēt tās savām acīm no otras puses. Kā dzimst izrādes? Kā mēģina aktieri? Par ko viņi slepenībā sapņo un ko viņi vēlas? Atbildes uz visiem šiem jautājumiem jūs atradīsiet komēdijā “Ko dara vīrieši?”
Lugas darbība noris revolūcijas pārņemtajā Petrogradā 1920. gadā tieši uz teātra skatuves. Pirmizrāde jau pēc nedēļas, bet jaunais redaktors, kurš vispār neko nesaprot no teātra, nepieņem autora sarakstīto lugu! Jo viņš ir bijušais jūrnieks un redz teātri savā veidā! Viņš ir pārliecināts, ka tajā nav pietiekami daudz degsmes un revolucionāra gara un vēlas to padarīt nedaudz nopietnāku, kā to pieprasa jaunā valdība. Bet paradokss, jo vairāk korekcijas redaktors veic, jo luga kļūst arvien jautrāka un smieklīgāka! Laiks iet – nepielūdzami tuvojas pirmizrādes diena, bet vēl arvien nav saņemta atļauja lugas iestudēšanai! Kādus aktiermākslas trikus izmantos autors, lai virzītu savu gara darbu? Kā izkļūs no sarežģītās situācijas un ko viņš izdomās, lai auditorija ieraudzītu viņa lugu un pirmizrāde tomēr notiktu? Par pārsteigumu skatītājiem teātra pasaulei nav robežu un tās fantāzijai arī! To visu Jūs redzēsiet izrādē, kurā būs daudz interesantu skatuvisku atradumu, komisku brīžu, kā arī absurds, ekscentrika un pat cirks! Luga ir pilna ar spilgtām aktieru pārvērtībām, ka pat dažreiz viņi aizmirst par realitāti un pārvēršas par pašu rakstītās lugas varoņiem un vairs nevar saprast, kas ir kas! Un viņi to dara tik dedzīgi, ar smalku humoru un ironiju, ka jum kopā ar viņiem būs jautri, skumji, smieklīgi, un jūs uzzināsiet, ko tad viņi patiesībā vēlas! Šādu komēdiju proletāriskā skatuve vēl nebūs redzējusi!

Informācijas avots: www.bilesuparadize.lv

Lomās:
Sergejs Astahovs, Aleksandrs Goroško, Oļegs Ģerbutovs

Pasākuma valoda: krievu.

Biļešu cena: no 12.00 EUR līdz 20.00 EUR.
Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv vai Ludzas Tautas nama kasē pēc 10. marta.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]