Jānis Jarāns izrādē “Mana kaķa dienasgrāmata”

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

Tautā bieži ir dzirdēts teiciens – nevis kaķis dzīvo pie mums, bet gan mēs dzīvojam pie kaķa. Ja kāds vēl par to šaubās, tad komēdijā „Mana kaķa dienasgrāmata” par to neatstās ne mazākās šaubas. Izrādē rotaļīgā un asprātīgā veidā tiks apspēlēta saimnieku dzīve, tikai no kaķa redzējuma. Dažādas dzīves situācijas, kas pirmajā mirklī līdzinās rutīnai, iegūst pilnīgi jaunu kvalitāti, ja uz to visu paskatās ar „īstenā mājas saimnieka acīm”.  Pikanti, smieklīgi, reizēm pat ar nelielu rupjības un cinisma devu tiks parādīts viss, ko jūsu neatkarīgais mīlulis domā par jums.

Aktieris Jānis Jarāns saka: – Pārsmiesieties uzzinot, ko patiesībā tavs četrkājainais mīlulis domā par tevi.

Izrāde Ludzas Tautas namā notiks 31. martā plkst. 18.00.

Biļešu cenas:

pērkot februārī – 5 eiro (kase strādā katru darbdienas vakaru no plkst. 17.00 līdz 18.00),

pērkot martā – 7 eiro (kase strādās pirmdienās, ceturtdienās no plkst. 17.00 līdz 18.00).


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]