Izrāde “Pīļu medības” video versijā

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

29.janvārī plkst. 16.00 Ludzas tautas namā vēl nebijis pasākums. Tiks demonstrēta izrāde “Pīļu medības” video versijā uz lielā ekrāna. Mums ir unikāla iespēja redzēt Maskavas mākslas teātra izrādi, kur galvenajās lomās ir Konstantīns Habenskis un Mihails Porečenkovs.

Telekanāls “Kultūra” izrādi uzņēmis augstā profesionālā līmenī, kas arī ļauj skatītājiem baudīt aktieru sniegumu.

Biļetes 5 EUR vērtībā var iegādāties katru dienu Tautas nama kasē plkst. 17.00-18.00.

Nāciet, novērtējiet!

Tautas nama direktore V. Razumovska


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]