Izrāde “Autobuss atpakaļ nebrauc” Martišos

Adrese

Isnaudas TN

Kontakti

Ludzas novada BJC Skatuves mākslas studijas “Pepilota” veidotās izrādes “Autobuss atpakaļ nebrauc” pamatā ir Valentīna Krasnogorova luga “Ceļš turp, no kurienes atpakaļceļa nav”.

Stāsts ir par ceļojumu mūža garumā. Cilvēka dzīve ir sarežģīta, un to nevar novērtēt viennozīmīgi. Bieži vien mēs neaizdomājamies par savas rīcības sekām un aizmirstam par galvenajām dzīves vērtībām. Pienāk arī tādi brīži, kad neko jau nevar mainīt vai labot, jo pagriezt laiku atpakaļ nav cilvēka varā.

Darbība notiek kādā autobusā, kas simbolizē ātri skrienošo un nenotveramo laiku. Skatītāju acu priekšā galvenais varonis izdzīvo savu jaunību, brieduma gadus un vecumdienas – cerību uzplaukumu un vilšanos, mīlestību un vienaldzību…

Lomās: Edvīns Soldans, Jana Iļjina, Evika Loreta Ulase, Agnese Mašņikova, Ilvita Marnauza, Paula Baranova, Aivars Soldāns, Ruta Zviedre, Teodors Lukašenoks, Rūdolfs Gabranovs, Elita Romanovska, Keita Ulase, Teodors Romanovskis, Ieva Drobote, Dairis Brilis.

Uzveduma režisore – Svetlana Rimša.

Vecuma ierobežojums: 12+


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]