Fonda 1836 koncerts Ludzas pilskalnā

Adrese

Ludzas pilskalns

Kontakti

Mājas lapa

FONDS „1836” AICINA PIEVIENOTIES TŪRISMA CEĻA VEIDOŠANĀ APKĀRT LATVIJAI, CEĻĀ NO KĀRSAVAS LĪDZ LUDZAI.

Nedēļas nogalē – 10. un 11. jūnijā –, notiks šī gada piektais fonda „1836” gājiens no Kārsavas līdz Ludzai. Pirmajā dienā gājiens sāksies Kārsavā, pa ceļam būs iespēja arī izzināt Malnavu, un dienas noslēgumā vienoties kopīgai dziesmai Mērdzenē, mērojot aptuveni 23 km. Savukārt svētdien, dodoties līdz Ludzai (19 km garā gājienā), pārliecināsimies par to, kādēļ Latgale tiek dēvēta par zilo ezeru zemi.

Kā jau tradīcija gājiena noslēgumā plkst. 18:36 Ludzas pilskalnā izskanēs fonda „1836” un draugu koncerts, uz kuru ir mīļi aicināts ikviens! Piedalās arī Tihovsku ģimene.
Lietus laikā koncerts notiks Ludzas kultūras namā (Stacijas iela 41, Ludza)


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]