Daugavpils teātra viesizrāde Ludzas Tautas namā

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

24. septembrī plkst. 16.00 Ludzas Tautas namā varēs izjust īstenu latgaliešu garu šokējošā komēdijā „Latgaliešu rulete” (rež. O. Šapošņikovs).

Izrāde „Latgaliešu rulete” ir komēdija latgaliski, kurā netrūkst nedz asprātību, nedz negaidītu pavērsienu. Liepiņu ģimenei liktenis piespēlējis laimīgo loterejas biļetīti. Kā jau kārtīgiem cilvēkiem pieklājas, tiek uzaicināti tuvākie draugi un šis notikums tiek nosvinēts. Bet nākamajā rītā Liepiņi atklāj, ka loterejas biļete ir pazudusi!. Galvenie varoņi nespēj rast sev vietu, mēģinot saprast, kur tā ir palikusi. Vainīgais var būt jebkurš: gan priekšnieks, gan kāds no draugiem, varbūt nelabvēlīgs horoskops? Vai pat NLO! Patiesības meklējumos Liepiņi ir gatavi likt lietā visus iespējamos ieročus, kas vainagojas ar pārpratumiem bagātu notikumu virkni.

Iestudējums „Latgaliešu rulete” veidots pēc V. Sigareva lugas „Krievu loto” motīviem, kurš lai arī nav viens no raksturīgākajiem dramaturga darbiem, bet tajā noteikti jūtama Sigareva darbiem ierastā, aiz satīras un komiskā plīvura paslēptā dzīves patiesība. Savos darbos V. Sigarevs pievēršas parastu cilvēku dzīvei, kas ir viens no iemesliem, kāpēc viņa darbi spēj uzrunāt tik plašu sabiedrības loku.

Daugavpils teātris ar prieku atklās ludzāniešiem „Latgaliešu ruletes” noslēpumaino recepti, kurā par pamatu jāņem daudz azarta, vienmērīgi jāparklāj ar neviltotu cerību un obligāti jāiejauc negaidīts pārpratums! Nedrīkst aizmirst piebērt šķipsniņu satīras, vairākas karotes asprātības un visam pa virsu krietnu devu latgaliešu humora! Un, lūk, latgaliešu rulete ir gatava! Lai patīkams baudījums!

Biļetes iespējams iegādāties Ludzas Tautas nama kasē (biļešu cena: 3.50 – 5.50 EUR).

Informāciju sagatavoja:

Janīna Ivanova

VSIA “Daugavpils teātris”
Sabiedrisko attiecību vadītāja
mob. tālr. 28445647

Foto: Sandra Rogozina


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]