CO2 Vētras vilnis un ConfeTT ballīte Ludzā

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

1. aprīlī plkst. 22:00  Ludzas Tautas namā ar neaizmirstamu nakts pasākumu jauniešiem un visiem, kas sirdī jauni, viesosies CO2 Vētras vilnis un ConfeTT ballīte:

  • Modernākā un populārākā deju mūzika no labi pazīstamiem un iemīļotiem dīdžejiem
  • Konkursi un BALVAS
  • Nakts gaitā uzstāsies DJ Gunčs, DJ Alexander, DJ Ēriks, DJ Andrew SKY

Ieejas maksa līdz 22:30 – 3 EUR, vēlāk – 4 EUR.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]