Cirka šovs Ludzas Tautas namā

Adrese

Kontakti

6. decembrī plkst. 18.00 Tautas namā notiks cirka šovs “ANNAS UN ELZAS PIEDZĪVOJU PASAKU VALSTĪBĀ”, ko piedāvā cirka kolektīvs “ARGO” MARIUPOLIS (Ukraina).

Šovā būs stāsts par divu meiteņu Annas un Elzas, un viņu pasaku varoņu piedzīvojumiem. Bērnus priecēs akrobāti Troļļi, žonglieri, Harijs Poters, spēcīgais akrobāts Supermens, labās Fejas, Karību jūras pirāti ar ziepju burbuļiem, klauni Smurfi.

Uzmanību, KONKURSS! Uzzīmē kādu no pieminētajiem pasaku varoņiem! Atnes zīmējumu uz pasākumu un saņem dāvanu!

Ieeja uz izrādi 6 Eur

Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieejas maksa par brīvu

Ar flaijeri – cena 5,00 Eur (viens flaijers paredzēts vienai ieejas biļetei).

Tautas nama direktore V.Razumovska


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]