Bezmaksas ekskursija pa Ludzu pilsētas svētku ietvaros

Adrese

Kontakti

Pilsētas svētku laikā svētdien, 13. augustā, plkst. 10.00 visi interesenti tiek aicināti piedalīties Ludzas TIC un Ludzas Muzejs rīkotajā bezmaksas pilsētas apskates ekskursijā. Ekskursijas ilgums aptuveni 1-1,5 stundas. Ekskursijas notiks 2 valodās – latviešu un krievu. Tiekamies plkst. 10.00 pie Ludzas TIC, Baznīcas ielā 42 (laukums pie pareizticīgo baznīcas).


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]