Baltkrievijas mākslinieku šansons “Veltījums TEV”

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

Mums ir unikāla iespēja baudīt sirdsdziesmas, ko izpildīs mākslinieki no Baltkrievijas Republikas. Tie, kas piedalījās koncertā Zilupes Tautas namā, noteikti man piekritīs un aicinās savus draugus un domu biedrus uz Ludzas Tautas namu 17. martā plkst. 15.00. Nāksim un baudīsim IGORA AKSJUTA dziedājumu. Igors ir daudzu starptautisko dziesmu festivālu laureāts. Tik izjusti un mīļi apdzied sievietes skaistumu un mīļumu – to Jums pašiem jādzird! Koncertā baudīsim SVETLANAS ŠIMANSKAS dziedātājas, dzejnieces, Baltkrievijas Republikas konkursu laureātes sniegumu. Un vēl, der atzīmēt, ka Svetlana ir Baltkrievijas Republikas labākā “sniegbaltīte”. Joprojām sirdī skan viņas dziedātā dziesma par vecākiem.  Ar savu vienreizējo balss tembru mūs apburs dziedātājs, daudzu dziesmu autors, apbalvojuma “Šansona meistars” laureāts ALEKSEJS ROMS.

Biļetes, tikai 5 Eur vērtībā, var iegādāties Ludzas Tautas nama kasē pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 16.00-18.00 vai arī zvanot, tel. 29436881.

Informāciju sagatavoja Ludzas Tautas nama direktore Valentīna Razumovska


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]