5. augustā – svētki Istalsnas ciemā

Adrese

Istalsnas ciems

Kontakti

Sestdien, 5. augustā, norisināsies Istalsnas ciemata svētki. Galvenais pasākuma organizators, Istalsnas kluba vadītājs Imants Bogomols pastāstīja, ka pasākums kļuvis par labu tradīciju, un šogad svinības tiek rīkotas jau trīspadsmito reizi.

Svētki aizsāksies ar pasākumu bērniem. Plkst. 13:00 laukumā pie kluba kopā ar mazajiem ciema iedzīvotājiem un viņu draugiem rotaļās ies atraktīvā Ilga Kaupuža. Lietus gadījumā pasākums noritēs Istalsnas kluba telpās.

Vakarā, plkst. 20:00 ciemata estrādē sāksies Svētku koncerts. Uzstāsies pašmāju, Pildas, Cirmas pagasta un Ludzas pašdarbības kolektīvi.

Svētku noslēgumā plkst. 22:00 turpat pie estrādes paredzēta lustīga zaļumballe kopā ar grupu “Ezers”.

Šogad Istalsnas ciemam aprit jau 233 gadi. Būsiet laipni gaidīti!

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]