25. septembrī N.Rancāna balvas noslēguma pasākums Ludzā

Adrese

Stacijas 41, Ludza

Kontakti

Mājas lapa

25.septembrī pasākuma ieskaņās Ludzas katoļu baznīcā sv. Mise. 13.00 Ludzas Tautas namā Nikodema Rancāna balvas Latgales izcilākajiem pedagogiem pasniegšanas noslēguma psaākums, kuru kuplinās Ludzas mūziķu un pašdarbnieku uzstāšanās. 15.40- bilingvālās izziņas un mācību DVD Viļakas ticējumi prezentācija. Raunit, raunit toļok– lai jums Nikodema Rancāna vārdi ceļamaizei.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]