17.septembrī- Ludzā festivāls Bīzī svātki

Adrese

Kontakti

Mājas lapa

“Bīzī svātki” novadā ir jauna tradīcija- mērķis ir atklāt mūsu novada pagastu daudzveidību, vienot novada iedzīvotājus. Tēma – dārzeņi, augļi, labība un citas dabas veltes. Programma:  plkst. 10:00 Ludzas Tautas namā rudens kompozīciju izstāde “Dyžan gleits”, Ludzas pilsētas parkā visu dienu  svētku  rudens stādu tirdziņš un atrakcijas bērniem, no plkst. 12:00 līdz 14:00  visu novada pagastu prezentācijas, 15.30- krāšņs un daudzveidīgs izdosies svētku gājiens “Īt, ka bīzs!”,  Svētku noslēgumā parka estrādē – koncerts. Izbaudīsim krāšņi atvasaru!


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]