12.-14.augustā Ludzas pilsētas svētki

Adrese

Kontakti

Mājas lapa

Šogad pirmsjubilejas gadā Ludza aicina svinēt svētkus ar plašu pasākumu programmu: restaurētās Lielās Ludzas sinagogas un renovētā Tautas nama atklāšanas svētki 11.08., starptautiskais jauniešu formums, pludmales handbola, futbola un volejbola turnīri Zaldātu radziņa pludmalē, izstādes atklāšana muzejā, jauniešu filmu nakts 12.08., Seno arodu dienas trirdzinš ar orķestri vecpilsētas laukumā, mūzikas festivāls Saules lietus Latgalē parka estrādē, koncerts un balle kopā ar Intaru Busuli 13.08. un šaha turnīrs, bezmaksas ekskursija pa pilsētu ar gidu no TIC 14.08.  Svinēsim kopā!


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]