10. oktobrī – Ludzas novada erudītu konkurss “BEZ ŠPIKERA”!

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

10. oktobrī plkst. 11:00 Ludzas Tautas nama mazajā zālē norisināsies  konkurss “Erudīts 2017 – Bez špikera”. Konkursa tēma – Latvijas un pasaules sporta  vēsture un aktualitātes.

Erudītu pasākumā tiek aicinātas piedalīties Ludzas novada jauniešu komandas  (11-25 gadu vecumā). Pieteikumus sūtīt uz e-pastu [email protected]

Konkursa “Erudīts 2017- Bez špikera” nolikums

Vairāk informācijas pa tālr. 29389717 (Arnis Krancāns)


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]