„Prāta vētra – starp krastiem”

Address

Skolas iela 26, Ludza

Contacts

27. decembrī, plkst. 14.00 aicinām uz kinoteātri, kur tiks demonstrēta dokumentālā filma „Prāta vētra – starp krastiem”. Šis ir stāsts par četriem, atšķirīgiem taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima 70. gadu vidū, izauga ar padomju multenēm. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidoja jaunu grupu „Prāta vētra”. Filmas ilgums 1,5 st., ieeja 1 EUR.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]