Ziemas prieku festivāls “Snīga cylvāks”

Adrese

Kontakti

Aicināts ikviens interesents 22.februārī pulcēties Ančupānu karjerā pie ūdenstilpnes, lai pavadītu dienu pie dabas, doties mežā, kā arī nodoties fiziskām un radošām aktivitātēm, un baudīt mūziku. Kurināsim ugunskurus, vārīsim zupu un dejosim!
Ierašanās, komandu reģistrācija no plkst.13:30.

Galvenais nosacījums, lai Tu varētu baudīt šo dienu – ĢĒRBIES SILTI!

PROGRAMMA

14:00-17:00
+ Komandu stafetes – jautri un netradicionāli pārbaudījumi, no kuru kopvērtējuma noskaidrosim veiklākos un veiksmīgākos meža viesus. Pārbaudījumu posmos iekļautas arī disciplīnas no Zemessardzes, Latvijas sarkanā krusta, Jaunie Vanagi. Komandā 4 cilvēki, vismaz 1 meitene. Katra komanda sagatavo arī prezentāciju, kura arī tiks vērtēta, un atraktīvākā komanda tiks pie balvas no atbalstītājiem.
Piesaki komandu šeit: https://ej.uz/komandasSC2020
Komandu reģistrācija pasākumā 13:30-14:00.

+ Individuālās disciplīnas – loka šaušana, alpīnista kastes, voilaka mešana u.c pārbaudījumi, kur noskaidrosim labāko. Reģitrācija aktivitātēm norises vietās.

+ Orientēšanās ģimenēm – vienkāršota kontrolpunktu karte ar distances garumu ap 1,8 km lieliski derēs ģimenēm ar lieliem un maziem bērniem, izaicinošai pastaigai pa mežu un vieglam sacensību garam. Reģistrācija norises vietā.

+ Radošās darbnīcas – organiskās mākslas darbnīca, lāpu darbnīca, Latvijas valsts mežu tilta būvniecības darbnīca un citas radošās un izglītojošās aktivitātes, kurā ikvienam interesentam būs iespēja ņemt dalību, apgūt ko jaunu, pamēģināt, uzzināt, piedzīvot.

17:00-22:00
+ Ugunsskulptūras iedegšana -, kad diena sāks mīties ar nakti, būs sapulcējušies drosmīgākie un izturīgākie, kas nebaidās tumsas un spēj peciest aukstumu.

+ NAKTS orientēšanās – paši drosmīgākie dosies naksnīgajā mežā, lai sekotu norādēm, un atrast meklēto. Kopējas distances garums ap 3km, komandā 2 cilvēki (15+). Piesaki savu komandu : https://ej.uz/NaktsSC2020
(!!!) Dalībnieki nodrošina sev lukturīšus paši.

 

+ Meža skatuve – meža azotē viens pēc otra uzstāsis DJ, lai ar savām vibrācijām izkustināt apmeklētājus, saražot papildus siltumu un ļautu saplūst ar mežu dejā.
Uzstājas:
Badly furnished room
SteveK (Breathe)
EdMag (Breathe) u.c.

 

Atrašanās vietu meklē šeit:
https://ej.uz/SnigaCylvaks2020

(!!!) UN ATCERIES (!!!)
Nav neatbilstošu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Ģērbies silti un Tu varēsi izbaudīt šo dienu.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]