”Pelnrušķītes sapnis”, atklāšanas pasākums

Adrese

1. maija iela 14, Ludza

Kontakti

21.maijā, plkst. 16.00, Ludzā lielajā angārā 1. Maija ielā 14 uz iepazīšanās pasākumu salonā   “Pelnrušķītes sapnis” ludzāniešus aicina tā veidotāji  – Zviedru ģimene.

Programmā – tērpu modes skate, ekskursija pa salonu. Nāciet! Tas jums būs atklājums!

Plašāka informācija par salonu “Pelnrušķītes sapnis” sadaļā Jaunumi.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]