Mīlas drāma mīlestības dienā Ludzas Tautas namā

Adrese

Kontakti

Latvijas kino saimei pievienojas vēl viens jauns un daudzsološs režisors. Jānis Ābele ir uzņēmis savu pirmo pilnmetrāžas spēlfilmu “7 miljardi gadu pirms pasaules gala”. Filma ir tapusi Latvijā maz izplatītā, bet intriģējošā žanrā – mīlas drāma.

Filma stāsta par diviem latviešu jauniešiem, kuri sastopas Francijā un iemīlas. Pēc īsā romāna Leo atgriežas Latvijā, kur jau atkal pēc brīža satiek Annu – arī viņa ir atgriezusies Rīgā. Abu mīlestība uzplaukst, tomēr – jo tuvāk viņi viens otru pielaiž, jo Anna šķiet neaizsniedzamāka.

 “Pa mazam gabaliņam, šis stāsts krājās, par kaut kādām dzīves alkām un par pirmo lielo iemīlēšanos, tas noteikti nav kaut kāds autobiogrāfisks stāsts , bet tas noteikti ir stāsts, ko esmu uzsūcis no visas pasaules sev apkārt un attēloju kā jūtās cilvēki divdesmit gados”- tā režisors Jānis Ābele.

Filmu aicinām noskatīties 14. februāri plkst. 17.30, ieeja 2 EUR.

Būsiet mīļi gaidīti!

Tautas nama direktore                                  V.Razumovska

 


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]