Malnavas koledžai 100

Adrese

Kontakti

Gaisma virmos Malnavā,
Tumsu šķirs un atmiņas burs…
☀ Šoreiz svinēsim svētkus citādi… 2. un 3.jūlijā izstaigāsim Atmiņu takas!
🌜 2.jūlijā
No plkst.22.00 līdz plkst.01.00 gaisma un mūzika virmos Malnavas koledžas parkā.
🌜 3.jūlijā
Visas dienas garumā svētku noskaņas piepildīs Malnavas sirmās liepas un ozolus, ceļus un taciņas. No plkst.22.00 līdz plkst. 01.00 gaisma un mūzika virmos ne tikai muižas parkā, bet arī atmiņām apvītajā “Zīdūņī”.
❗❗❗ Lai ievērotu valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus, Atmiņu pastaigu sāksim no Malnavas muižas Baltajiem vārtiem.
❗❗❗ Pasākuma apmeklētājiem jāievēro distancēšanās un sejas aizsargmasku lietošanas noteikumi.
✔ Tālrunis informācijai: 65733100


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]