Izstāde “Kāzu tērpa stāsts” salonā “Pelnrušķītes sapnis”

Adrese

"Gatves", Martiši, Isnaudas pagasts, Ludzas novads

Kontakti

No 10.-13. februārim no plkst. 16:00-19:00 salonā “Pelnrušķītes sapnis” skatāma kāzu tērpu izstāde.

No salona saimnieces Rutas Zviedres teiktā: “Maz pamazām ir sakrājusies kāzu dārgumu kolekcija. Gribu padalīties ar šo skaistumu. Izrādās, ir cilvēki, kuri arī labprāt dalās ar savas dzīves visjaukākajām sajūtām. Neticami, ka ir savācies tik daudz! Tas ir tik aizraujoši pētīt…. pērlìtes….atiruši diedziņi…uzplēstas mežğīnes…mičošanas aubītes un priekšautiņi, hūtes …tas ir tik romantiski. 😍
Nāc un izbaudi, šo jauko kāzu tērpu stāstu.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]