Cirka izrāde “Alise Aizspogulijā”

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

25. februārī Ludzas Tautas namā (Stacijas ielā 41, Ludzā) notiks cirka izrāde “Alise Aizspogulijā”, ko piedāvā cirka kolektīvs “ARGO” un Marijampole Ukraina.

Tēlaina, teatralizēta cirka programma aizvedīs jūs uz maģisku bērnības pasauli, kurā satiksiet Alisi, Češīras kaķi, ultravioletos spokus, kāpurus, gigantiskos sienāžus, milzu taureņus un, protams, Siržu Karalieni.

Aicinām ciemos lielus un mazus Alises draugus, jo vienaldzīgo nebūs!

Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv
Unikālais atlaides kods – TIGRIS,
Biļetes cena iepriekšpārdošanā 7.00€
Pasākuma dienā 8€
Vairāk info www.cirkasovs.lv
T.28445555

Ja esi dāma ar vārdu Alise, ņem līdzi personas apliecinošu dokumentu, jo pārsteiguma dāvana Tevi jau gaida.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]