18.-21. decembrī Biedrība “Līdzdalībai nav vecuma” aicina uz Ziemassvētku izstādi – pārdošanu

Adrese

Raiņa iela 16a, Ludza

Kontakti

Senioru biedrība “Līdzdalībai nav vecuma” aicina visus uz Ziemassvētku izstādi – pārdošanu. To var apmeklēt no 18. līdz 21. decembrim Ludzas novada pašvaldības ēkā Raiņa ielā 16A (divstāvu ēkas pirmajā stāvā) no plkst. 10:00 līdz 16.:00.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]